Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-vestavene.com » Elegantní vysvobození
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Zavoláme Vám

Elegantní vysvobození

Elegantní vysvobození

13. 9. 2011, 13:42

Sotva jste se finančně otřepali z mohutné vlny výprodejí, zvedá se další. Uvědomujete si, že i tentokrát zasáhne vaše oblíbené obchody

Vestavěné skříně? Atraktivní skladiště

Všechna ta trička, kalhoty, halenky a boty budou za ceny, kterým nelze odolat. Přesto vás trápí problém, vaše skříně jsou přecpané k prasknutí.

V dobách dávno minulých řešili potíže s nedostatkem místa pro šaty maximálně příslušníci modré krve. Všichni ostatní měli ve světnici jednu skříň či truhlu, ve které skladovali běžný, jednoduchý oděv, jež nosili přes den, a oblečení sváteční. Najít tak skromného člověka v dnešní společnosti se podobá snaze hledání jehly v kupce sena. Pokud by se někdo takový přeci jen našel, rozhodně by nebyl „in“. S velkou pravděpodobností by byl označen za špindíru, který je totálně „out“. Vypadat dennodenně „cool“ však nevyžaduje ani tak věčně naditou peněženku, jako spíše dostatek skladových prostor. Tento problém jednoduše vyřeší vestavěné skříně, tedy skříně na míru.

Bambus, nebo fotka?

Vestavěné skříně, neboli skříně „šité“ na míru, právem zaznamenávají všudypřítomný rozmach, neboť stěží najdete jiný typ nábytku, který by dokázal vytvořit tak velký úložný prostor a zároveň vtiskl interiéru punc atraktivity. Výhodou je i fakt, že se vestavěné skříně dokáží zhostit i tzv. „mrtvých míst“, jakými jsou nevyužité kouty, zkosené stropy půdních vestaveb apod. Těžko byste do takových míst sháněli klasickou skříň, která mnohdy více prostoru zabere, než-li nabídne. Skříně na míru vašeho interiéru mohou vykazovat výšku až 275 cm v případě, že zvolíte variantu posuvných dveří. Jestli se rádi zhlížíte v zrcadle, musíte se uskromnit na přesto slibnou výšku 265cm. Pro ty, které nákupní horečka neopouští za žádných okolností, existují vestavěné skříně o maximální šířce 500cm, přičemž jako minimální hloubka bývá představována cifra 65cm. Jako materiál pro výrobu se nejčastěji uvádí tzv. laminovaná dřevotřísková deska (LTD), ke které neodmyslitelně patří kolejnice s kolečky, jež zaručují plynulý chod posuvných dveří. Jakou budou mít zmíněné dveře výplň záleží jenom na vás, firmy nabízí pestrou paletu materiálů a designů v podobě nablýskaných zrcadel, nefalšovaného bambusu či tisku jakékoliv fotografie, kterou dodáte na svém USB disku.

Skříně na míru dle vašeho papíru

Jestli máte obavy, že je mnohem těžší dobrat se k nové a stylové vestavěné skříni, než-li zakoupit skříň obyčejnou, pak je klidně hoďte za hlavu. Jednoduše si vyhledejte, proměřte prostor, kde bude vestavěná skříň v krátké budoucnosti stát, a promyslete si, čím vším ji budete chtít „nakrmit“. Informace hoďte na papír a se vším, co máte na srdci, navštivte vybranou firmu. Pokud se vám nechce vytáhnout paty z domu, klidně můžete údaje poslat do firmy mailem. Tímto aktem by měla vzniknout vřelá spolupráce, jejímž obsahem bude bleskurychlé zhotovení 3D návrhu, výběr materiálů a kompletní cenová kalkulace. V případě, že vše klapne na jedničku, očekávejte v domě či bytě příchod technika, který svým bystrým zrakem vše obhlédne, zaměří a obdrží od vás zálohu 50 až 90% z celkové ceny. Poté přichází na řadu krátké čekání na samotnou montáž, na kterou si rezervujte jeden den vašeho života, vestavěné skříně za to stojí.

Nezapomeňte, že vestavěné skříně na míru nemusí být za každou cenu pouze nenápadným, praktickým nábytkem, který plní funkci prostorného skladiště, ba naopak, díky bohaté nabídce firem mohou být také nábytkem s osobností, který se stane dominantním prvkem vašeho bytu.

Zobrazení: 313802 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 9
Dobrý den, našla bych někde fotogalerii vestavěných skříní ?...Lída27. 2. 2012
Fotogalerii ...Berushka27. 2. 2012
Dobrý den, a je někde vzorový ceník vestavěných skříní?...Jarmila28. 2. 2012
Je těžké sehnat přesný a podrobný ceník, když každá kvalitní...Uživatel28. 2. 2012
Některé firmy nabízejí online kalkulace na svých stránkách. ...Katka28. 2. 2012
diskuze

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně Merbau Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně: trendy a vývoj Počet komentářu: 12
Článek: Kapitán Interiéry s.r.o Počet komentářu: 12
Článek: Domácí lékař v podobě infrasauny Počet komentářu: 10
Článek: Obliba vestavěných skříní Počet komentářu: 10
Poslední komentáře
Článek: Vestavěné skříně Merbau Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně: trendy a vývoj Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Elegantní vysvobození Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně a materiály Datum posledního komentáře: 5.3.2012
Článek: Domácí lékař v podobě infrasauny Datum posledního komentáře: 9.3.2012