Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-vestavene.com » Seznam článků
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1

Praktické využití vestavěných skříní v domácnosti

Praktické využití vestavěných skříní v domácnostiZkuste si představit, že po náročném dni v práci, všech pochůzkách a stresu zavřete dveře a podíváte se do předsíně, která vás jako první přivítá doma. Máte více variant jak uložit své boty, svršky, případně deštník.


Vestavěné skříně: radíme s výběrem

Vestavěné skříně: radíme s výběremVestavěné skříně stejně jako každý další kus nábytku můžeme řadit do kategorie vybavení domácnosti. Nábytek, ať už jakýkoli, je v každé domácnosti naprosto nepostradatelnou věcí, protože poskytuje mnohem víc než jen odkládací či úložné prostory.


Bytová elegance díky moderním úložným prostorům

Bytová elegance díky moderním úložným prostorůmRuch domácnosti, denní rytmus, stres během pracovního týdne a pohoda o víkendu zanechávají v bytě svůj otisk v podobě vytaženého oblečení, rozestlaných postelí a pracovních stolů pokrytých sešity nebo učebnicemi.


Nábytkové počítačové animace

Nábytkové počítačové animaceTaké jste zaznamenali počítačové programy, s jejichž pomocí si můžete postavit město, navrhnout dům nebo udržovat zvířecí farmu?


Maximální využití minimálního prostoru

Maximální využití minimálního prostoruObytný prostor menších rozměrů si žádá specifické úpravy vnitřního uspořádání nábytku. Vše je nutné zakomponovat ve správném poměru.


Dětský pokoj, ráj hraček bez úrazu

Dětský pokoj, ráj hraček bez úrazuJako rodič si jistě lámete hlavu s bezpečností své ratolesti, která si hraje v pokoji. Malé děti jsou náchylné k úrazům. Vzhledem ke svému věku si neuvědomují nástrahy skryté v království hraček ve svém pokojíčku.


Užitečné rady pro nákup vestavěné skříně

Užitečné rady pro nákup vestavěné skříněVestavěné skříně poskytují svému majiteli praktické úložné prostory a vyplatí se pro zvětšení prostor místnosti.


Televizní pořady o bydlení, inspirace pro české domácnosti

Televizní pořady o bydlení, inspirace pro české domácnostiMáte-li rádi pořady o bydlení a inspirujete se realizovanými nápadykreativních bytových designérů, jistě si pohráváte s myšlenkou, jak zútulnit své hnízdo. Díky široké nabídce trhu s nábytkem jsou nám představovány dekorativní i praktické kousky do všech místností našehoobydlí.


S vestavěnými skříněmi se bude cítit jako v luxusním hotelu

S vestavěnými skříněmi se bude cítit jako v luxusním hoteluLuxusní hotely jsou zaměřeny na náročného zákazníka a proto je jejich vnitřní vybavení přizpůsobeno vysokým požadavkům. Pokud jste jeli na dovolenou a vybalili si své prázdninové oblečení do vestavěné skříně, s nimiž se v těchto zařízeních můžete setkat, jistě jste si všimli promyšleného úložného systému. jímž tento nábytek disponuje.


Jak probíhá zpracování zakázky u dodavatele vestavěné skříně

Jak probíhá zpracování zakázky u dodavatele vestavěné skříněRozhodli jste se pro objednávku vestavěné skříně, protože už Vás nebaví nepořádek v policích klasické šatní skříně? Dobře děláte. Vestavěné skříně jsou vybaveny vnitřním vybavením přímo určeným na konkrétní druh šatů a postarají se tak o přehled, který vám ušetří čas při jeho hledání.


Vestavěné skříně Merbau

Vestavěné skříně MerbauKonec sériového nábytku v českých domácnostech! Firma Merbau -interiéry design se postará o unikátní vzhled Vašeho obydlí a postaráse o to, že prostory v nichž žijete, dostanou punc elegantní originality.


Jak si uspořádat domácí kancelář

Jak si uspořádat domácí kancelářDnešní doba nám umožňuje vykonávat jistá povolání z pohodlí domova. Většinou jediné co potřebujeme, je telefon, internet a systém úložných prostorů, kde máme po ruce všechny potřebné věci.


Vestavěné skříně na míru v Praze

Vestavěné skříně na míru v PrazeVestavěné skříně se stávají běžnou součástí našich moderních domácností. Vestavěné skříně na míru se dají také velice vkusně začlenit do stávajících interiéru, kde se jen těžko najde volný prostor pro klasické skříně.


Obliba vestavěných skříní

Obliba vestavěných skříníVestavěné skříně jsou dnes nepostradatelné v nabídce všech obchodníků s nábytkem a bytovými doplňky. Bez vestavěné skříně a její nabídky na zhotovení se neobejdou ani zakázkoví výrobci, právě jejich nabídka skýtá největší prostor pro realizaci individuálních požadavků na zhotovení vestavěných skříní na míru.


Vestavěné skříně Černý

Vestavěné skříně ČernýRádi byste si pořídili novou skříň? Nevíte jak na to? Rádi Vám představíme společnost s dlouholetými zkušenostmi Skříně Černý.


Vestavěné skříně Merbau

Vestavěné skříně MerbauPředstavujeme Vám společnost Merbau Interér Design s. r. o.


Kapitán Interiéry s.r.o

Kapitán Interiéry s.r.orádi bychom Vám touto cestou představili společnost Kapitán Group s.r.o.


Často kladené dotazy

Co je vestavěná skříň? Vestavěná skříň je šatní skříň, která díky své konstrukci vyplní i zdánlivě nevyužitelný prostor ve vašem obydlí. Existují dvě varianty instalace vest...


Vestavěné skříně: trendy a vývoj

Vestavěné skříně: trendy a vývojMožná byste si mohli myslet, že vestavěné skříně jsou nadčasovou záležitostí a že se příliš nemění. Ve skutečnosti tomu ale není zcela tak, protože i vestavěné skříně mohou být kousek nejenom praktický, ale i velmi moderní.


Elegantní vysvobození

Elegantní vysvobozeníSotva jste se finančně otřepali z mohutné vlny výprodejí, zvedá se další. Uvědomujete si, že i tentokrát zasáhne vaše oblíbené obchody


Vestavěné skříně a materiály

Vestavěné skříně a materiályVestavěné skříně jsou velmi atraktivním kusem nábytku. Vyrábějí se na míru, takže perfektně zapadnou do interiéru, a to do kteréhokoliv pokoje. 


Domácí lékař v podobě infrasauny

Domácí lékař v podobě infrasaunySotva se začnou přibližovat letní měsíce, střídáte se s vašim protějškem u velkého zrcadla. Představení v podobě zatahování břicha, prohmatávání míst s bující celulitidou se totiž opakují rok co rok.


Vestavěné skříně: bezedná spása

Vestavěné skříně: bezedná spásaŽivot na vsi vás trápil. Obchody s oblečením nahrazoval každou sobotu přijíždějící trhovec, který nabízel ve svém stánku spodní prádlo a ponožky.


Vestavěné skříně: řešení budoucnosti

Uzel ShelbyRustikální soupravy z obývacích pokojů a ložnic našich rodičů jsou minulostí drtivé většiny českých domácností. Jistě si pamatujete na doby svého mládí, kdy jste se spolu s přáteli navštěvovali doma a bytové jednotky byly vybaveny velmi podobnými mohutnými stěnami.


Větší byt díky vestavěným skříním

Uzel ShelbyPohrát si s bytovým designem není v dnešní době žádný problém. Výrobci jsou si vědomi toho, že díky širokému trhu, jež expanduje ze zahraničí jsou zákazníci zvyklí na maximální vstřícnost a jsou připraveni na spolupráci podle individuální zakázky.


Vestavěné skříně pro hezčí interiér

ManhattanPotřebujete do svého bytu novou skříň a zároveň chcete ušetřit místo? Nebojte se tedy vestavěné skříně na míru. Spousta firem vám dnes nabízí prvotřídní služby a vestavěné skříně vašich snů.


Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně Merbau Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně: trendy a vývoj Počet komentářu: 12
Článek: Kapitán Interiéry s.r.o Počet komentářu: 12
Článek: Domácí lékař v podobě infrasauny Počet komentářu: 10
Článek: Obliba vestavěných skříní Počet komentářu: 10
Poslední komentáře
Článek: Vestavěné skříně Merbau Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně: trendy a vývoj Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Elegantní vysvobození Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně a materiály Datum posledního komentáře: 5.3.2012
Článek: Domácí lékař v podobě infrasauny Datum posledního komentáře: 9.3.2012