Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: skrine-vestavene.com » Vestavěné skříně: bezedná spása
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Zavoláme Vám

Vestavěné skříně: bezedná spása

Vestavěné skříně: bezedná spása

13. 9. 2011, 13:42

Život na vsi vás trápil. Obchody s oblečením nahrazoval každou sobotu přijíždějící trhovec, který nabízel ve svém stánku spodní prádlo a ponožky.

Vestavěné skříně: přitažlivé skladiště

Nyní konečně žijete ve městě. Jeden nákup střídá druhý, slevy a výprodeje jsou neodolatelné. Kam ale se všemi těmi svršky?

Trávit dennodenně hodiny před zrcadlem, aby byl výsledný efekt složený z jednotlivých kousků pracně vybíraného oblečení jedinečný, už přivodilo infarktový stav nejednomu nervózně čekajícímu partnerovi. Na druhou stranu vysvětlujte problematiku aktuálních módních trendů člověku, který by si s přehledem vystačil s jednou košilí, riflemi a ošoupanými teniskami. Při pohledu do přetékající šatní skříně, která div nepraskne, ovšem neshledáváme problém v tom, že má zřejmě jeden z členů rodiny nákupy oděvů jako koníček.

Palčivou otázkou je, kam umístit vršící se další a další módní výstřelky. Éru, kdy v rohu světnice stála dřevěná truhla s jedním kusem pracovního a druhým kusem svátečního oblečení, totiž dávno odvál čas. Dnes se žije pro aktuální okamžik, ve kterém je třeba stůj co stůj vypadat dokonale a neokoukaně. Dostatečný prostor pro uskladnění textilního arzenálu by mohly vyřešit vestavěné skříně.

Vestavěné skříně jsou přizpůsobivé

Vestavěné skříně vyrobené s péčí na míru vašeho bytu či domu v dnešní konzumní době, kdy nejeden z nás hromadí věci všeho druhu do tepla svého domova, zaznamenávají nebývalý rozmach. Jsou důmyslným typem nábytku, za nímž se skrývá překvapivě velký skladovací prostor zabalený do atraktivního kabátu. Právě onen výše zmíněný fakt, že vám je firma zhotoví na míru vašeho interiéru, umožňuje, že se ve vestavěné skříně může proměnit např. na první pohled nepraktický, doposud nevyužitý zkosený kout podkrovního bytu. 

Zaplnit i tato tzv. mrtvá místa by neměl být pro zkušenou, profesionální firmu problém. V případě, že bydlíte v bytě s vysokými stropy sahajícími do výše takřka tří metrů, nemějte obavy, ba naopak. Potencionální ves­tavěné skříně s posuvnými dveřmi mohou dosahovat až výše 275 cm, přičemž nabízená šíře má svá maxima u hodnoty 500 cm. Takto rozměrnévestavěné skříně jistě vyřeší komplikaci v podobě přetékajících skříní, kumbálu a sklepu jednou provždy.

Vestavěné skříně dle vašeho gusta

Nejčastěji skloňovaným materiálem, z něhož se vyrábí vestavěné skříně, jsou laminované dřevotřískové desky, ve většině případů citované jednoduchou zkratkou LTD. Pro plynulý chod posuvných dveří se k nim instalují kolečka těsně přiléhající na rafinované kolejnice. Neocenitelnou výhodou je fakt, že zmíněný materiál nabízí možnosti užití nepřeberného počtu jak barevného, tak materiálového ztvárnění.

Velmi populární je použití zrcadel, která nejenže znásobí velikost příslušného pokoje, ale jistě učiní radost i těm, co chtějí mít svůj výzor za každé situace pod kontrolou. Nejedna firma již také nabízí zákazníkům možnost přinést si jakékoliv fotografie, které posléze natiskne na čelní stranu skříní. Dívat se z postele na dvoumetrovou fotografii pláže, z které jste minulý rok den co den vybíhali vstříc mořským vlnám, nemusí nutně znít jako replika vytržená ze sci-fi románu, co myslíte?

Zobrazení: 144386 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 8
Dobrý den, doporučíte mi nějakou firmu v Brně s věstavěnými ...Filip27. 2. 2012
Máme Fotogalerii ...Harry28. 2. 2012
Dobrý den, a jak moc volnou ruku mám při zadání vestavěné sk...Antonín28. 2. 2012
diskuze

Nejdiskutovanější
Článek: Vestavěné skříně Merbau Počet komentářu: 13
Článek: Vestavěné skříně: trendy a vývoj Počet komentářu: 12
Článek: Kapitán Interiéry s.r.o Počet komentářu: 12
Článek: Domácí lékař v podobě infrasauny Počet komentářu: 10
Článek: Obliba vestavěných skříní Počet komentářu: 10
Poslední komentáře
Článek: Vestavěné skříně Merbau Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně: trendy a vývoj Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Elegantní vysvobození Datum posledního komentáře: 9.3.2012
Článek: Vestavěné skříně a materiály Datum posledního komentáře: 5.3.2012
Článek: Domácí lékař v podobě infrasauny Datum posledního komentáře: 9.3.2012